Muži Ženy Dorostenci | |
---|---|
ID FireSport: | 982061 |
Okres: | Jičín |
Kraj: | Královéhradecký |
Souřadnice: | 50°27*50*N,15°20*11*E |
PSČ: | 506 01 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netín | ZR | 16,79 | 17,07 | 17,07 | 2023/07/15 | |
2. | Dneboh | MB | 16,87 | 17,09 | 17,09 | 2022/09/11 | |
3. | Krásná Ves | MB | 17,17 | 17,06 | 17,17 | 2021/07/17 | |
4. | Benešov u Semil | SM | 17,45 | 17,16 | 17,45 | 2022/09/24 | |
5. | Malá Skála | JN | 17,12 | 17,49 | 17,49 | 2022/08/13 | |
6. | Sychrov | MB | 17,25 | 17,57 | 17,57 | 2021/07/04 | |
7. | Tanvald | JN | 17,37 | 17,59 | 17,59 | 2021/09/11 | |
8. | Sychrov | MB | 17,69 | 17,67 | 17,69 | 2022/06/25 | |
9. | Radimovice | LI | 17,50 | 17,85 | 17,85 | 2023/05/21 | |
10. | Krásná Ves | MB | 17,78 | 17,86 | 17,86 | 2023/07/08 | |
11. | Bechov | MB | 17,48 | 17,86 | 17,86 | 2023/05/27 | |
12. | Borovice | MB | 17,75 | 18,01 | 18,01 | 2021/07/18 | |
13. | Malá Skála | JN | 17,94 | 18,12 | 18,12 | 2023/08/12 | |
14. | Benešov u Semil | SM | 17,74 | 18,15 | 18,15 | 2021/09/25 | |
15. | Bechov | MB | 17,94 | 18,23 | 18,23 | 2021/08/07 | |
16. | Letohrad - Orlice | UO | 17,75 | 18,26 | 18,26 | 2023/07/22 | |
17. | Sychrov | MB | 18,50 | 18,61 | 18,61 | 2023/06/10 | |
18. | Libuň | JC | 18,15 | 18,66 | 18,66 | 2023/05/28 | |
19. | Libuň | JC | 17,35 | 18,70 | 18,70 | 2022/05/29 | |
20. | Dubenec | TU | 18,70 | 17,06 | 18,70 | 2023/07/01 | |
21. | Bechov | MB | 18,90 | 18,33 | 18,90 | 2022/05/14 | |
22. | Kosmonosy | MB | 18,82 | 18,94 | 18,94 | 2022/05/21 | |
23. | Malá Skála | JN | 19,04 | 17,90 | 19,04 | 2021/09/18 | |
24. | Radimovice | LI | 17,43 | 19,05 | 19,05 | 2022/05/22 | |
25. | Dubenec | TU | 18,41 | 19,10 | 19,10 | 2022/07/02 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/07/08 | Krásná Ves | FNC | 14,90 | 2 | 14 | ||
2023/06/10 | Škodějov | FNC | 15,04 | 1 | 15 | ||
2023/05/27 | Velké Hamry | FNC | 15,71 | 4 | 12 | ||
2023/06/17 | Frýdštejn | FNC | 15,92 | 4 | 12 | ||
2023/05/20 | Doubrava | PKL | 16,46 | 7 | 9 | ||
2023/07/15 | Netín | EXČR | 17,07 | 11 | 5 | ||
2023/05/21 | Radimovice | JL | 17,85 | 3 | 13 | ||
2023/07/08 | Krásná Ves | JL | 17,86 | 11 | 5 | ||
2023/05/27 | Bechov | JL | 17,86 | 11 | 5 | ||
2023/08/26 | Pěnčín (areál Huť) | FNC | 17,91 | 11 | 5 | ||
2023/08/12 | Malá Skála | JL | 18,12 | 18 | 0 | ||
2023/07/22 | Letohrad - Orlice | EXČR | 18,26 | 26 | 0 | ||
2023/06/10 | Sychrov | JL | 18,61 | 12 | 4 | ||
2023/05/28 | Libuň | JL | 18,66 | 9 | 7 | ||
2023/07/01 | Dubenec | VČHL | 18,70 | 12 | 0 | ||
2023/07/01 | Dubenec | JL | 19,37 | 11 | 5 | ||
2023/07/16 | Maršovice | EXČR | 19,73 | 28 | 0 | ||
2023/09/16 | Dalešice | FNC | 42,41 | 14 | 2 | ||
2023/07/23 | Letohrad - Kunčice | EXČR | NP | 32 | 0 | ||
2023/05/13 | Kosmonosy | JL | NP | 21 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
7. místo FNC 202014. místo JL 202111. místo MČR 202119. místo PKL 202114. místo JL 20227. místo FNC 202215. místo JL 20232. místo FNC 2023
Extraliga ČR
Tým: Brada - Rybníček , nejlepěí čas: 17,07 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 5 počet výsledků: 4x
Fire night cup
Tým: Brada - Rybníček , nejlepěí čas: 14,90 Útok,sklopka 2xB široké, body: 60 počet výsledků: 6x
Jizerská liga
Tým: Brada - Rybníček , nejlepěí čas: 17,85 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 39 počet výsledků: 8x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Brada - Rybníček , nejlepěí čas: 16,46 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 9 počet výsledků: 1x
Východočeská hasičská liga
Tým: Brada - Rybníček , nejlepěí čas: 18,70 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2023
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2023/05/13 | Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse | 22 | |
2023/05/21 | Radimovice, Sychrovský pohár | 22 | |
2023/05/27 | Bechov, Pohár Formanka | 29 | |
2023/05/27 | Velké Hamry, FNC Velké Hamry | 12 | |
2023/05/28 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | 22 | |
2023/06/10 | Sychrov, Káčovský pohár | 22 | |
2023/06/10 | Škodějov, FNC Škodějov | 12 | |
2023/06/17 | Frýdštejn, FNC Frýdštejn | 10 | |
2023/07/01 | Dubenec, VČHL Dubenec | 15 | |
2023/07/01 | Dubenec, JL Dubenec | 17 | |
2023/07/08 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | 22 | |
2023/07/08 | Krásná Ves, FNC Krásná Ves | 9 | |
2023/07/15 | Netín, Netín | 37 | |
2023/07/16 | Maršovice, Maršovice | 41 | |
2023/07/22 | Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ | 53 | |
2023/07/23 | Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ | 48 | |
2023/08/05 | Budíkovice, O pohár starosty SDH | 36 | |
2023/08/12 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 22 | |
2023/08/26 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | 9 | |
2023/09/16 | Dalešice, FNC Dalešice | 1 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře